Посольство України в Республіці Молдова

, Київ 08:22

Україна взяла участь у 21-й Міжнародній виставці книг для дітей та юнацтва в Кишиневі

12 травня 2017, 12:44

В рамках 21-ї Міжнародної виставки книг для дітей та юнацтва, яка відкрилася 11 травня у виставковому центрі «Moldexpo» міста Кишинів, презентовано книжкову продукцію українського Видавничого дому «Букрек» (Чернівці), що спеціалізується на випуску шкільних підручників, літератури українських і зарубіжних класиків, сучасних авторів українською, румунською і гагаузькою мовами.

Делегація Національної бібліотеки України для дітей (Київ) взяла участь у міжнародній конференції бібліотекарів «Бібліотеки дітям: можливості для освіти, розвитку і спілкування» (12 травня, Кишинів).

Молдовські видавництва дитячої книги, культурні центри, видавництва інших країн, дипломатичні місії, акредитовані у Республіці Молдова (РМ), презентували художню літературу, шкільні навчальні посібники та іншу книжкову продукцію для дітей і юнацтва. 

Виставка та конференція організовані Національним відділенням Міжнародної Ради з питань дитячої книги (International Board on Books for Young People - IBBY) в РМ у співпраці з Міністерством культури РМ, Міністерством просвіти РМ, Міністерством молоді та спорту РМ, Національною Комісією РМ у справах ЮНЕСКО тощо.