Посольство України в Республіці Молдова

, Київ 19:38

Презентація книги Світлани Лозінської «А у нас в Михайлівцях»

12 червня, 14:48

9 червня в Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Молдові відбулася презентація книги письменниці і поетеси українського походження Світлани Лозінської «А у нас в Михайлівцях», видану в Молдові. В заході взяли участь дипломати Посольства, керівники та активісти українських громадських організацій.

Книгу письменниця присвятила своїм землякам з с.Михайлівці Вінницької області України, де пройшло її дитинство та юність. У книзі  описано життя, побут українського села у повоєнні часи, яскраво відображено народне уявлення про родину, батька і матір як уособлення і втілення вічних загальнолюдських цінностей, через образ калини та її символічне значення висвітлено духовні традиції українського народу, які пов’язані із світоглядним уявленням наших предків про природу як джерело буття.

 

 

Останні новини

Відбувся прес-тур молдовських журналістів до України | 05 липня, 17:32

5 липня в Посольстві України в Молдові Посол України Іван Гнатишин та Посол США Джеймс Петтіт провели зустріч з журналістами молдовських ЗМІ, які відвідали Україну в рамках прес-туру 27 червня - 3 липня.