Посольство України в Республіці Молдова

, Київ 00:01

Відбулась зустріч Посла України з Головою Рахункової Палати Молдови

14 листопада 2017, 17:20

14 листопада Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Молдова Іван Гнатишин провів зустріч з Головою Рахункової палати Республіки Молдова В’ячеславом Унтіле, в ході якої були обговорені актуальні питання та перспективи співробітництва в рамках вищих органів фінансового контролю двох країн.

На початку зустрічі Іван Гнатишин поінформував про ситуацію на сході України, пов’язану з російською військовою агресією.

Окремо було відзначено взаємодію на рівні урядів України і Республіки Молдови, що сприяє вирішенню низки актуальних питань, які перебувають на порядку денному українсько-молдовських відносин. 

Сторони обмінялися думками щодо активізації двосторонньої співпраці у сфері державного аудиту, у тому числі шляхом обміну досвідом у цій важливій для обох держав галузі. У цьому контексті пан Унтіле запропонував розглянути можливість проведення у найближчій перспективі спільного аудиту екології на річці Дністер.

Зі свого боку, Посол України запевнив у готовності української сторони до тісної взаємодії з Молдовою у сфері екології Дністра, підтвердженням чого є також ратифікація у червні ц.р. Верховною Радою міжурядового Договору про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.