• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
Вибори 2019
Опубліковано 22 лютого 2019 року о 15:06

Вибори Президента України 31 березня 2019 року

31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Громадяни України, які проживають або перебувають в період підготовки та проведення виборів за межами України, реалізують своє право голосу на виборах на загальних підставах.

Не має права голосу громадянин, визнаний судом недієздатним.

Детальна інформація щодо голосування громадян України за кордоном тут 

Пам’ятка – алгоритм дій виборця з включення до списків виборців на закордонній виборчій дільниці

Шановні виборці! Заздалегідь подбайте про своє включення до списків виборців на закордонній виборчій діяльниці! 

https://mfa.gov.ua/ua/page/open/id/5453

Перевірити інформацію щодо включення виборця до Державного реєстру виборців та правильності внесених персональних даних виборця (прізвище, ім’я, по батькові, виборча адреса) до Державного реєстру виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців».

Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

В разі якщо Ви плануєте брати участь у виборах на дільниці при Посольстві України в Румунії, але за результатами перевірки в «Особистому кабінеті виборця» у Вас інша виборча адреса або Ваші персональні дані відсутні, Ви можете скористатися одним з таких існуючих способів включення до списків виборців на закордонній виборчій дільниці.

До уваги громадян України, які під час виборів перебуватимуть за кордоном!

Щодо зміни виборчої адреси.

До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці, виборча адреса яких відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.

Для того, щоб змінити виборчу адресу, громадянин України, якій постійно проживає або тимчасово перебуває за кордоном і з тих або інших причин не бажає ставати на консульський облік, може подати до закордонної дипломатичної установи України (далі – ЗДУ) заяву про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси в Реєстрі.

Заява про включення до Реєстру подається громадянином тільки в тому випадку, якщо його не включено до Реєстру. Ця заява не дозволяє змінити виборчу адресу виборцю, якого вже включено до Реєстру за іншою виборчою адресою.

Звертаємо увагу:

•        виборець не може використати для відправки заяви про включення до Реєстру або зміну виборчої адреси в Реєстрі поштовий чи факсимільний зв’язок або електронну пошту, заяви подаються до ЗДУ виключно особисто;

•        до заяви додається копія пред’явленого документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України);

•        у разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає ЗДУ за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця;

Для включення до списків виборців на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року заяви необхідно подати не пізніше як за п’ять днів до дня голосування – до 25 березня 2019 року включно (за київським часом).

Тому громадяни України, які проживають або під час виборів будуть перебувати за кордоном, мають заздалегідь подбати про своє включення до списків виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

Окремо наголошуємо, що не приймають заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси згідно з Порядком тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 № 893, цей вид заяв подається виборцем особисто до відділу ведення Реєстру на території України.

Склад дільничної виборчої комісії з виборів Президента України закордонної виборчої діяльниці № 900055 

Щодо порядку голосування на виборах Президента України у 2019 році

Інформуємо, що 19.02.2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 338 http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=44786&what=0 щодо порядку голосування на виборах Президента України та відповідальності за порушення законодавства про вибори Президента України (завантажити)

Позачергові вибори до Верховної Ради України 21 липня 2019 року

23 травня 2019 року опубліковано Указ Президента України від 21.05.2019 №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» (розміщено на офіційній веб-сторінці Президента України за адресою: https://www.president.gov.ua/documents/3032019-27121).

Згідно з цим Указом достроково припинено повноваження Верховної Ради України восьмого скликання та призначено позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Шановні виборці! Заздалегідь подбайте про своє включення до списків виборців на закордонній виборчій діяльниці! 

Пам’ятка – алгоритм дій виборця з включення до списків виборців на закордонній виборчій дільниці

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux