• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Русский
Актуальні пропозиції українських експортерів
Опубліковано 22 січня 2024 року о 12:29

Компанія пропонує інноваційне програмне забезпечення по ефективному збору податків державою (підакцизна продукція, фармацевтика), а також надають рішення для оплати та управління бізнесом для приватного бізнесу.

Компанія має успішні кейси впровадження свого ПЗ на державному рівні (Азербайджан), а також приватним компаніям. Компанія вносили пропозиції щодо співпраці з українським державним сектором, рішення відклали на 3 р. через військовий стан. Компанія зареєстрована в Україні, частина працівників (розробників) знаходиться в Україні. Є офіси у Дубай, Ірландії.

Digital Government Solutions.

gov-solutions-eng.pdf

Commercial Offer (4).pdf

Виробник різноманітного промислового обладнання для різних сфер виробництва. Виробник є досить досвідченим експортером. Пропонують на експорт шунтувальні пристрої для підприємств, які здійснюють розвантаження та навантаження поїздів на тупикових напрямках (вугледобувна сфера, елеватори). 

Shunting devices.

Shunting-Devices-Plasma-Company-LLC.pdf

Commercial Offer (3).pdf

Виробник і експортер в'яленої річкової риби в Україні. Компанія відправляє продукцію як в країни Європи, так і США, Канаду. Пропонує на експорт свіжу, морожену, в'ялену рибу.

Fresh and frozen river fish.

katalog-moroz-2023-(1).pdf.pdf.pdf Commercial Offer (2).pdf

Компанія об’єднує 2 підприємства (деревообробне і логістичне). Пропонують на експорт дерев’яні палети різних розмірів. Є досвід експорту, є логістичні можливості.

Non-standart wood pallets, standart wood pallets.

pallet-presentation-1.pdf

Commercial Offer (1).pdf

Продуктова компанія з повним циклом виробництва риби від контрольованого нересту, вирощування риби від личинок до готового продукту. Пропонують на експорт живу рибу. Є дозволи на експорт, досвід експорту до Молдови.

Live fish: carp, white carp, pike, silver carp

Ukranian-fish-farming-company-—-Beyond-simple-fish.pdf

commercial-offer.pdf

ТОВ "Компанія Спорттехніка" (Інтер Атлетика) - національний виробник професійного спортивного обладнання: дитячого ігрового , воркаут обладнання, вуличних тренажерів та, садово-паркового обладнання, професійних тренажерів для спортивних залів. Виробник є досить досвідченим експортером.

Professional sport equipment, commercial gym equipment, home sport equipment, outdoor sport equipment

interatletikapresentation.pdf

commercial-offer-11.pdf

ІТ-компанія, яка займається розробкою та впровадженням систем моніторингу та диспетчеризації рухомих об’єктів, надаючи комплексні рішення перевізникам щодо роботи громадського транспорту.

Основні напрямки роботи компанії:

1) системи управління громадським транспортом;

2) системи диспетчеризації громадського транспорту;

3) розробка порталів та мобільних застосунків (інформування пасажирів про рух транспорту, з додатковою опцією – оплатою за проїзд);

4) система оплати проїзду.

Automated system of management and control, movement of vehicles on the route network, informing passengers, staff, accounting and organization of fare payment, passenger flow.

new-gis-presentation-english-a4-11pages.pdf

Commercial Offer (10).pdf

Підприємство на ринку 25 років. Виробник великої кількості елементів обладнання для електроенергетичної сфери. Власник багатьох ноу-хау. В даному випадку мова йде "протокольний адаптер", робота якого полягає у адаптації систем електроенергії країн на міжнародні стандарти. Мають успішний досвід співпраці з General Electric в Узбекистані та турецьким підрядником в Туркменістані. Співпрацюють з українськими державними підприємствами у сфері модернізації систем електроенергетики.

Energy distribution companies that have a network of energy facilities (power substations, voltage conversion substations, etc.)

Protocol-adapter-(GATEWAY).pdf.pdf.pdf

Commercial Offer (9).pdf

Борошно для хлібобулочних виробів, макаронних виробів, а також для домашнього використання.

Flour for bakery products, for pasta products and also for home use. Perfect for bakeries in different parts of the world.

photo_2023-11-10_14-39-08.pdf

product-boroshno-dlja-profesionaliv-580x580-(1).pdf.pdf.pdf

product-boroshno-pshenychne-pokrashhene-580x580.pdf

commercial-offer-7.pdf

Компанія виробник сатинового скла. На ринку з 2006 року. Загальна потужність - 16.000 кв.м. скла на місяць. Також можуть виробляти скло в різних кольорах.

Satin glass. Satin glass is used in the production of interior doors, windows, wardrobes, shower partitions and other glass products. 

skloprom-new.pdf

skloprom_commercial-offer.pdf

Фабрика виробництва технічного, робочого та трекінгового взуття. Мають власні швейні потужності. Можуть випускати до 300 пар взуття на місць.

Safety footwear with protective toe cap

valtex-catalog.pdf

valtex_commercial-offer.pdf

Потужне підприємство, є одним з найбільших ливарних підприємств західного регіону України, яке виготовляє відливки зі сталі, сірого чавуну, кольорових металів та сплавів. Завод є членом Асоціації ливарників України. Основними видами продукції, що виготовляє ПрАТ «НЛЗ» є вироби для рухомого складу залізної дороги, машинобудування, автомобільної та сільгосптехніки, церковні дзвони. Підприємство має сучасні лабораторії, атестовані Науково-виробничим центром стандартизації і метрології, що дозволяє отримувати точні дані щодо хімічному аналізу сплавів, механічних властивостей, властивості формувальних сумішей, покриттів, тощо на відповідність параметрам технологічного процесу.

Service in providing your production with machined steel and cast iron parts and components

PRESENTATION-OF-THE-NOVOVOLYN-FOUNDRY.pdf

Commercial Offer (8).pdf

Компанія виробник продукції з металу. Фактичним продуктом виробництва є "металеві полуфабрикати" які можуть використовуватись для подальшого компонування в кінцевий продукт. Мають досвід експорту, в тому числі в країни ЄС.

Manufacturers of equipment for car washes, owners of car washes. Clamp for car carpets.

alians_stal.pdf

alians_stal_commercial-offer.pdf

Державне підприємство підпорядковане Національної академії наук та Міністерству освіти і науки України. Розробник і виробник продуктів-стимуляторів росту рослин, розроблений на органічній основі, а саме на продуктах життєдіяльності грибів мікроміцитів, які в природному середовищі проживають на стовбурах лікарських рослин. Є продуктом екобіотехнології, за словами виробника. Якісно відрізняється від конкурентних продуктів через мікротехнологічність і потребі використовувати рідину в пропорції мілілітрів на гектари. Мають досвід експорту в країни Азії.

Effective ecological biostimulants (plant growth regulators).

agrobiotech.pdf

agrobiotech_commercial-offer.pdf

Виробник електричних та водяних рушникосушарок. Мають досвід експорту.

Towel dryers.

navin.pdf

navin_commercial-offer-2.pdf

Компанія виробник та проектувальник захисних споруд, укриттів. Мають всі необхідні сертифікати та дозволи для проектування та збирання відповідних просторів. Мають досвід співпраці з приватними організаціями в Україні. Готові продавати сертифікат на спорудження укриттів, при цьому приймаючи участь в їх безпосередньому будівництві.

Modular Rapid-Deployment Shelters, UNDERGROUND BUNKER.

bunker.pdf

bunker_commercial-offer.pdf

Виробництво елеваторного обладнання: для обробки, зберігання та транспортування зерна. Одне з найбільших підприємств України у відповідній галузі. Завод в місті Карлівка, Полтавська область. Мають досвід експорту.

KMZ Industries is a leading provider of complex solutions for grain storage and handling in Ukraine. Over 12,500,000 m3 of storage have already been commissioned. Completed projects: from small reception complexes to port terminals.

kmz.pdf

kmz_commercial-offer.pdf

Український виробник електротехнічного устаткування для транспортної, промислової та енергетичної галузей. Виробник пропонує ефективні рішення для метрополітену, міського транспорту та залізниць (тягові підстанції, випрямлячі). Компанія є діючим експортером, відправляють обладнання в різні країни Європи і світу, приймають участь у міжнародних виставках, є офіс в Польщі.

Semiconductor substations used for uninterruptible 230 V DC power supply of cranes, furnace and casting bays

Letter-to-Industrial-Enterprises.pdf

00-reference-list.pdf

commercial-offer-pluton.pdf

Завод з виробництва світопрозорих конструкцій з алюмінієвого та пластикового профілю. Розташовані в Харківській області.

PVC and aluminum structures.

goodwin-presentation-english-2023.pdf

commercial-offer-good-win.pdf

Компанія-виробник продуктів харчової промисловості, а саме хлібобулочних виробів - сухарів та грінок.

Snack products and grissini are aimed at a youth audience, crackers for an audience of all ages.

catalog.pdf

GERCHAK-TRANSLATION-USA.pdf

Commercial Offer GERCHAK.pdf

Український постачальник і експортер зернових культур і продуктів їх переробки, працюють з 2012 р.  Пропонують на експорт борошно пшеничне та висівки. Можуть робити Private label.

Компанія має досвід експорту, налагоджену логістику, в тому числі контейнерні перевезення морем.

Wheat bran. Supplier and exporter of grain crops and their processing products.

commercial-offer-resurs.pdf

presentation.pdf

Компанія, що займається гранітом, офіційний дилер виробника. Мають досвід експорту граніту.

Granite.  The company is one оf the largest manufacturers of facing slabs and architectural and construction products made from natural stone in Ukraine.

commercial-offer-u-n-i-c-u-m.pdf

stn-khauz-angl.pdf

Виробник пристроїв для промислового холоду. Серед товарів: компресно-конденсаторні агрегати, мульти компресорні установки, промислові теплові насоси, чілери, холодильні станції на Со2. Власні виробничі потужності, виробництво розташовано в м.Миколаїв. Відповідні товари можуть застосовуватись як в рітейлі для холодильників в магазинах, так і для промислових підприємств, де використовується холод.

Compressor and condenser units; multi-compressor units; industrial heat pumps; control panels; chillers; CO2 refrigeration stations.

alps-compact-optimized.pdf

the-new-age-of-co2-units-optimized.pdf

presentation-rmc-optimized.pdf

Commercial Offer 2201.pdf

Компанія "Уніплит" працює в деревообробній галузі; виробляє фанеру, двп, брикети, внутрішні двері тощо.

Interior door.   

uniplyt-katalog.pdf

commercial-offer-uniplyt.pdf


Компанія «Інверт» є виробником кондитерської продукції  (зокрема спеціалізуються на різному виді печива).

Company has 25 years of experience. Our specialization is the production of various cookies: sugar, prolong, cracker, as well as combinations with marshmallows, marmalades, natural fillings made of pectin, agar-agar, apple puree. 

tov-invert.pdf

commercial-offer-tov-invert.pdf


Компанія "Верде" є виробником натуральних солодощів без використання цукру.

Natural sweets without sugar.

natural-sweets-without-sugar.pdf

commercial-offer-verde.pdfКомпанія "Ледовар" є виробником кондитерської продукції (льодяників).

Manufacturer of original lollipops.

ledovar-lollipops2pdf.pdf

1commercial-offer-ledovarpdf-2pdf.pdf

commercial-offer-ledovar.pdf

Компанія "Бембі" - найбільша фабрика з виробництва дитячого одягу в Україні від 0 до 13 років з понад 25-річною історією на ринку.

Clothes for children. In 25 years, Bembi has gone from a little, unknown company to a modern, powerful brand with its own strong sales channels, a large network of branded stores and several foreign office representatives. 

presentation-enour-sewing-servicespdfpdf.pdf

commercial-offer-bembi.pdf

Компанія "Сладо" є виробником кондитерських виробів, зокрема декору для випічки.

Confectionery decorations

slado.pdf

commercial-offer-slado.pdf


Компанія виробляє твердопаливні котли - запит саме на цей товар, проте може виготовляти індивідуальні замовлення.

Paskal Manufacturing - is guarantee of warmth in building. 18 years experience, create energy-efficient and environmentally friendly heating solutions.  

paskal-presentation.pdf

commercial-offer-paskal.pdf


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux