Посольство України в Республіці Молдова

Київ 10:17

Посол України в Республіці Молдова І.Гнатишин здійснив робочу поїздку на спільний українсько-молдовський пункт пропуску «Кучурган-Первомайськ»

02 травня, 14:11

Відбулася робоча поїздка Посла України в Республіці Молдова І.Гнатишина на спільний українсько-молдовський пункт пропуску «Кучурган-Первомайськ».

В ході заходу відбувся обмін інформацією щодо здійснення спільного контролю. Його основними перевагами стануть запровадження контролю в рамках «єдиного вікна» й «однієї зупинки», покращення безпеки контролю спільного кордону, митне оформлення суб’єктів підприємницької діяльності з Придністров’я безпосередньо на кордоні в ході здійснення ними експортно-імпортних операцій, а також посилення заходів щодо протидії корупції.

У цілому було відзначено готовність відповідних служб України та Республіки Молдови до поетапного запровадження повноцінного спільного контролю у ПП «Кучурган-Первомайськ».

Надалі це створить основу задля внесення змін до переміщення підакцизних товарів через пункти пропуску на кордоні з Республікою Молдова «Кучурган-Первомайськ» та «Кучурган-Новосавицьке» для автомобільного й залізничного сполучення відповідно.