Посольство України в Республіці Молдова

Київ 10:16

В Молдові відбулись заходи до Дня Європи

14 травня, 16:11

12 травня дипломати Посольства та члени української громади взяли участь в роботі #EuropeanVillage ("Європейського містечка"), організованого у Кишинеу Представництвом ЄС у Республіці Молдова. 
Країни ЄС, Україна, Молдова, Грузія, Туреччина, а також міжнародні організації облаштували павільйони, в яких надали можливість відвідувачам Євромістечка ознайомитись з інформацією про свої країни, придбати сувеніри, предмети народних промислів, скуштувати національні страви тощо.
В урочистому відкритті Європейського містечка взяли участь Голова Парламенту Молдови Адріан Канду, Прем’єр-міністр Павел Філіп, Глава Представництва ЄС Петер Міхалко, Посол України Іван Гнатишин, глави інших дипломатичних місій, акредитованих у Кишинеу.
У павільйоні «Україна» поширювалися друковані примірники інформаційно-аналітичного журналу «Crimea inform”, було представлено рекламно-іміджеву продукцію щодо економічного, інвестиційного, туристичного потенціалу Київської, Львівської, Чернівецької, Одеської областей, книжки видавництва "Букрек" (м.Чернівці), сувенірну продукцію, вироби майстрів з числа закордонних українців, представництво "Carlsberg Group" у Молдові пригощало відвідувачів пивом "Львівське" і квасом.