Посольство України в Республіці Молдова

Київ 11:18

Українсько-молдовський фестиваль мистецтв «Plai Natal - Рідний Край»

04 червня, 12:29

2 червня в Кишиневі відбувся XV щорічний українсько-молдовський, міжнародний фестиваль мистецтв «Plai Natal - Рідний Край» під девізом: «Через культуру до миру, процвітання, гармонії і злагоди». 

Зазначений фестиваль організований Громадською асоціацією «Квітучий край» за підтримки Посольства України в Республіці Молдова, Міністерства культури Республіки Молдова та Агентства міжетнічних відносин Республіки Молдова.

У Будинку Національностей м.Кишинева відбулося відкриття виставки народних майстрів «Різноманіття спадщини» та гала-концерт фестивалю «Міжкультурний діалог» за участю артистів, творчих колективів з числа представників українських та інших етнокультурних організацій Республіки Молдова та Румунії.

Проведення ювілейного 15-го фестивалю, який переріс вже у міжнародний формат, сприяє збереженню української культури, традицій, забезпеченню присутності українського фактору в культурно-гуманітарному та інформаційному просторі Республіки Молдова, ознайомленню представників різних етнічних груп молдовського суспільства з творчістю українських музичних і танцювальних колективів, художників і народних майстрів.