Посольство України в Республіці Молдова

Київ 01:35

Прем’єр-міністр Молдови Майя Санду відвідала Україну

12 липня 2019, 10:03

11 липня ц.р. Прем’єр-міністр Республіки Молдова Майя Санду відвідала Україну з робочим візитом, в рамках якого відбулися зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

В ході зустрічей обговорено широке коло питань двостороннього та міжнародного порядку денного, у тому числі співпраці з безпекових питань, перспективи економічного співробітництва, взаємодії у сфері прикордонного контролю, протидії корупції тощо.  

Відбулася зустріч Президента Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Майї Санду з представниками ЗМІ, в ході якої підтверджено взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та Республіки Молдова, наголошено, що обидві країни залишаються не тільки сусідами, а й незмінними та надійними партнерами, які дотримуються єдиних позицій щодо захисту безпеки в регіоні.   

В рамках візиту відбулася також зустріч делегації Молдови на чолі з Майєю Санду з українськими експертами і фахівцями у сфері зовнішньої політики.