• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Русский
Посол України взяв участь у зустрічі з Прем’єр-міністром Молдови
Опубліковано 31 жовтня 2017 року о 17:09

Посол України в Республіці Молдова Іван Гнатишин взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра Республіки Молдова Павла Філіпа з главами дипломатичних представництв країн та організацій - посередників і спостерігачів у переговорах з придністровського врегулювання у форматі "5+2", а також Австрії – країни, що наразі головує в ОБСЄ.

В ході зустрічі було обговорено актуальні питання з порядку денного переговорного процесу, зокрема шляхи його активізації. Відмічено наявність передумов для проведення до кінця поточного року чергового раунду переговорів у форматі "5+2".

Посол України привітав ініціативу молдовського уряду з відкриття руху через міст Гура Бикулуй-Бичок та підкреслив необхідність конструктивного вирішення Кишиневом і Тирасполем інших питань, що безпосередньо спрямовані на забезпечення інтересів громадян, серед яких, зокрема участь придністровського транспорту в міжнародному автомобільному русі та відновлення повноцінного функціонування залізничних перевезень на ділянці Слобідка-Рибниця.

Іван Гнатишин підтвердив незмінність позиції України щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності Республіки Молдова. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux