6 травня 2025 року Посол України в Республіці Молдова Паун Роговей зустрівся з Послом Держави Катар в Республіці Молдова доктором Туркі Абдуллою Аль-Махмудом.
Під час бесіди Посол України висловив вдячність керівництву Держави Катар за стійку підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема в рамках міжнародних організацій, таких як ООН. Він наголосив, що катарська позиція, яка включає політичну та гуманітарну складові, є важливою для України у протистоянні російській збройній агресії. Окремо було відзначено допомогу, яку Держава Катар надає тимчасово переміщеним особам - громадянам України, які знайшли прихисток у Молдові, а також співпрацю з громадськими організаціями етнічних українців РМ.
У свою чергу, Посол Аль-Махмуд висловив сподівання на якомога скоріше завершення війни в України, запевнивши у готовності Катару активно долучитися до післявоєнної відбудови нашої держави та сприяти продовженню реалізації започаткованих інвестиційних проєктів.
Зустріч пройшла у теплій та конструктивній атмосфері, підкреслюючи спільне прагнення до зміцнення двосторонніх відносин.